Czech Republic 
Přihlášení
Novinky
Akce
Společnost
Otázky a odpovědi
Kontakt
AKCE

11.09.2013  -  Pozdrav z konference Tiens 18. výročí (autor Petr Krejčiřík)

18. výročí založení firmy Tiens bylo opět pompézní jednak co se týká programu, tak i co se týká počtu distributorů z celého světa. Oslava se vydařila a opět jsem mohl být na naši společnost právem hrdý.
Z Tianzinu jsme odjížděli velmi příjemně naladění a plni nových zážitků.

                                                     

            

                              
04.04.2010  -  Jessica Lim v České republice (autor Petr Krejčiřík)

Vážení distributoři a zákazníci Tiens,
S velkým potěšením Vám oznamujeme, že v České republice proběhly dva vynikající semináře s uznávanou školitelka TIENS, paní Jessicou Lim!  

Příběhy účastníků školení Jessicy Lim - Duben 2010

K Tiens jsem se dostala přes svoji maminku. Toto produktové školení bylo excelentní, úžasné, plné energie. Konečně jsem viděla někoho, kdo to dělá přes srdíčko. Jessica je moje krevní skupina. Získala jsem tu hodně nových poznatků a zároveň jsem se utvrdila v tom, že mám pokračovat svojí cestou - Detox, balance, boost!
Zuzana Benčeková, 5*

 Do Tiens mě přivedla moje kolegyně po tom, co jsem prodělala žlučníkový záchvat. Program detoxikace, harmonizace a nabuzení budu určitě aplikovat, a třeba už ani nebudu muset na plánovanou operaci žlučníku. Bylo tu tolik přátelských a spontánních lidí. Všechno bylo vysvětleno polopaticky, aby to každý pochopil. Určitě podstoupím tu kůru a koupím si ježka.
Marie Bargelová, nová distributorka

V Tiens jsem 1 rok a chtěla bych tímto poděkovat své sponzorce, která mi Tiens představila. Toto školení bylo namáhavé, ale všechny informace jsou velmi důležité. Pocity, které jsem prožívala na pódiu, když mi Jessica léčila sluch, se nedají popsat. Nechápu, kde tak malá ženská bere tolik energie. Byl to takový šok. Roky neslyšíte a pak je tam takový randál. Večer jsem šla na procházku a po více jak deseti letech jsem slyšela zpívat ptáky. Každému se zdají jeho problémy velké, ale když se podívá okolo tak zjistí, že jsou lidé, kteří mají mnohem větší problémy. Klidně bych zůstala hluchá, kdyby mohla Jessica vyléčit toho malého postiženého chlapce.
Geordievová Věra, 4*

S Tiens jsem se seznámila díky své kamarádce, šamance. I když jsem jen začátečník, o výrobcích už něco vím, používám i přístroje. Vždy jsem aktivně sportovala. Během příprav na maratón a Mistrovství ve fitness jsem se dozvěděla, že mám rakovinu. Ze školení mám nádherný pocit, bylo to velmi emotivní. Jessica je moje krevní skupina. Všechno se mi líbilo, počínaje systémem detoxikace, harmonizace a nabuzení až po duchovno. Toto školení by měl vidět celý svět, zvláště pak matky, které vychovávají děti, aby jim mohli předat umění vážit si všeho. Rakovinu mi diagnostikovali před 3,5 měsíci, hned mě poslali na silnou chemoterapii. Během měsíce jsem začala používat Tiens produkty, a jen díky ním mám po chemoterapii dobré krevní výsledky. Byla jsem velmi překvapena, když mi lidé tady gratulovali k narozeninám. Nikdy nezapomenu, co pro mě moji blízcí udělali. Celé to bylo silný zážitek.
Eva Marková, nová distributorka

 


Jessica Lim je zkušená specialistka síťového marketingu z Malajsie. Vzhledem k jejím zkušenostem a komunikačním dovednostem je jako jediná z Malajsie jmenovaná vedením Tianshi autorizovanou mezinárodní mluvčí. Díky schopnosti plynule komunikovat ve dvou jazycích se také stala oficiální překladatelkou angličtiny a malajštiny pro všechny mluvčí Tianshi i pro profesionály z Číny. Během posledních pěti let byla Jessica zvána Tianshi jako mezinárodní mluvčí a překladatelka do jihovýchodní Asie, Austrálie, Ukrajiny a celkem 15ti zemí jižní a západní Afriky. Díky tomu, že se stýkala s profesionály v Číně, se naučila různé tradiční čínské léčebné metody. I přes svoji desetiletou praxi a studování přírodních metod se chtěla dozvědět víc a rozšířila si své vzdělání studováním léčebných postupů západních zemí. V Číně důkladně zkoumala nejmodernější západní poznatky v léčení rakoviny, navštěvovala kurzy, dotazovala se různých průkopníků a zkušených doktorů v tomto oboru. Její výzkumy ji dovedly k závěru, že dnešní léčba rakoviny například chemoterapií, radioterapií a operacemi nejsou nejlepšími a nejbezpečnějšími cestami v boji proti rakovině. Kromě toho se vzhledem ke svým více než desetiletým zkušenostem a vědomostem v síťovém marketingu rozhodla pomáhat distributorům v lepším porozumění obchodu. Jessica také pořádala motivační kurzy pro profesionály všech úrovní. Pořádá taktéž nejrůznější spiritualistické kurzy, protože věří, že celkové zdraví člověka je kombinací Těla, Mysli a Duše. Díky její všestrannosti a širokým vědomostem jsou její školení vřele přijímána a jsou mezinárodně žádána všemi distributory.28.03.2009  -  Konferencia v Bratislave - produkt special - 28.3.2009 (autor Krejčiřík Petr)

Na konci března se v Bratislavě uskutečnila zlomová a velmi důležitá akce na podporu trhu v našem regionu, které se zúčastnili distributoři z Polska, Maďarska, Rakouska, Česka a Slovenska.

Datum konání: 28.-29.3. 2009
Místo: Holiday Inn, Bajkalská 25/A, 825 03 Bratislava,
www.holiday-inn.com

     Hlavní, řekněme klíčové přednášky:
1. pan Jaroslaw Flis, General Manager pro subregion východní Evropy - vysvětlil důležitost, proč prezident Li pro nás vytvořil tento subregion a jak ho bude podporovat.

2. MUDr. Elena Borisovna Astapjonok, Laureát státní ceny a přední růský onkolog nám připoměla unikátnost některých stávajících produktů jako jsou Bantingy (instant i tablety), A19 San-gao (kapsle B3), A18 Lang-yang (Tablety krásy), Healthy Comeliness (extrakt ze soji), Primrose oil softgels (pupalkový olej) a přidala vyčerpávající informace včetně grafického zpracování týkající se nových produktů TIENS, které v dohledné době příjdou také na náš trh: Ganoderma Lucidum (produkt prodlužující život), Agaricus Blazei (sluneční hřib radosti) a nový Cordyceps se zvýšeným účinkem. Následně předvedla v praxi jak používat přístroj, kterému říkáme "Ježek" a představila nový doslova revoluční přístroj Aculife, který diagnostikuje a zároveň je schopen jednotlivé orgány i léčit !!!! s jeho velmi jednoduchým použitím.

3. Paní Veronika Hamšíková demonstrovala s profesionální kosmetičkou přímo v sále jak kvalitní a zajímavá může být kosmetika. Nová řada TIME SHADOW Primu U je kromě jiného unikátní tím, že ji může použít jak muž tak i žena a je určená pro všechny typy pleti ?!? Říkáte si že je to nemožné ? ...... nakonec co je dneska nemožné .... prostě ať už ji máme i u nás a hlavně za rozumnou cenu. Máme se opravdu na co těšit.

4. V neděli pak představil pan ing. Alexander Jaremčuk zlatý lev z Ukrajiny, nový připravovaný marketingový - Plán "B" - bude fungovat souběžně s naším stávajícím (marketingovým plánem) Plánem "A". Předpokládám, že se Vám ze včerejška na dnešek špatně spalo, nebo?

     Součástí sobotního programu bylo také předání odznaků distributorům, kteří dosáhli pozic 5*, 6*, 7* a 8* od října 2008, následovalo vyhodnocení soutěže Nejlepší prodejce - z ČR byla vyhodnocená jako nejlepší paní Dana Ondřejová, nejlepším sponzorem z ČR se stala paní Květa Teislerová a objevem roku byl vyhlášený pan Vojtěch Vařejka.
                                                     MOC MOC MOC GRATULUJEME !!!!!
02.10.2008  -  Mezinárodní konference Tiens 2008 v Číně (autor Petr Krejčiřík)


Ahojte všichni co jste byli reprezentovat Českou republiku na letošní mezinárodní konferenci Tiens v čínském Tianzinu, která se konala 26.9.2008. Chci vám moc poděkovat (Františkovi, Věnkovi, Iloně, Marianě, Janě, Standovi, Květě, Pepovi, Ivě, Růžence, Milušce, Mariovi, Svatce, Vojtovi, Anničce a Zuzce, Blance a Pavlovi, Mirkovi a Pavlovi, Aničce a slovenským kamarádům Zdenovi a Majce) za účast a doufám, že i přes veškerá úskalí, která nás na cestě potkala, budete na tuto konferenci a celý výlet v dobrém vzpomínat. Pro připomenutí pár momentů z daleké asijské cesty:

 FOTO:
01. ... na výletě do vesnice poblíž Šanghaje.
02. ... dvě nejvyšší budovy v Číně stojí v Šanghaji. 462 m levá a 504 m pravá, kterou jsme pojmenovali "KLADIVO". 
03. ... šampioni na Čínské zdi - Ilona, Ivan a Květa.
04. ... Petr s paní doktorkou Elenou Astapenok na VIP večeři.
05. ... odjíždíme zpátky do Šanghaje.
06. ... mumraj před palácem prezidneta Li u sochy našeho Nebeského "letícího" lva.
07. ... a ředitel TianShi Ivan Gao se potkal s kamarádem ....
08. ... naše hvězdy na podiu před 20.000 distributory z celého světa! Blanka, Pepa a Ilona.
09. ... park v  "Zakázaném městě" v Pekingu.
10. ... centrála Tiens - Tianzin - uprostřed výroby.
11. ... když pan prezident Li podporuje menšiny v Číně. Tady šlo právě o Tibet ....
02.11.2006  -  Konference TianShi 2006 - Indonesie JAKARTA (autor ing. Petr Krejčiřík)

Sešel se rok s rokem a další naši kamarádi se rozjeli do Asie na celosvětovou konferenci TianShi, která se konala v hlavním městě Indonésie v Jakartě. Zažili jsme úžasnou atmosféru na obrovském stadionu, kde se s námi bavilo dalších cca 120.000 lidí z celého světa !!!

A taky jsme byli pozvaní na VIP akci klíčových distributorů z asijského regionu (cca 5.000 lidí) mezi které přišel pan preziden Li Cziňjuaň. Takže opět přímý kontakt s touto úžasnou osobností ...

 

 

Zbytek pobytu jsme si užívali na překrásném ostrově BALI.

 

 

A jak se říká to nejlepší na konec - exkurze městem SINGAPUR.

 

 

 

 

 A mnoho dalších fotografií najdete zde:
http://portal.tiens.com/portal/page?_pageid=104,135075&_dad=portal&_schema=PORTAL&_piref104_135154_104_135075.news_id=65320&_piref104_135154_104_135075.lang=en&_piref104_135154_104_135075.region=25
01.06.2006  -  Pozdrav z Afriky, pozdrav z Keni (autor ing. Petr Krejčiřík)

Někteří naši kolegové navštívili v květnu Čínu, jiní se vydali za dobrodružstvím na jih do teplé Afriky. Pan Wiedermann, Kadlec a Krejčiřík našli uprostřed divočiny v Keňském městečku Mombasa fungující kancelář TianShi !!! A bylo to velmi příjemné a přátelské setkání. Až budete někde v exotickém světě a narazíte na kancelář TianShi určitě nám pošlete fotku.

 Krásný den
10.03.2006  -  Mezinárodní konference síťových společností - LONDÝN (autor ing. Ivan Krajčirik)

  Ahoj Draci.   Posílám vám zajímavý link z konference největších síťových společností, která se konala ve Velké Británii. Jasně že TianShi patří mezi nejlepší a proto na tomto setkání nemohla chybět v zastoupení našeho prezidenta.    http://www.tiens.com/jpdk/htdocs/tiens/static/lang/3/ZH/news/zhuanti/20051017/en/051017london_news_05.htm     Pozdravujem Vas Ivan Krajcirik

 
31.01.2005  -  Konference TianShi 2005 - Malaysie KUALA LUMPUR (autor ing. Petr Krejčiřík)

V několika řádcích a lehké fotodokumentaci se vám pokusím přiblížit naši cestu za informacemi, poznáním překrásné asijské země a novými kamarády.

Příroda, jídlo a Kuantan - město u Jihočínského moře, kde jsme si užili koupání a relaxace.

 

 

 

 

 


Kuala Lumpur ve dne v noci, konference na tři způsoby, družba a předávání dárků nejlepším.

 

 

 

 

 

 

 

 
18.01.2005  -  Kuala Lumpur - MALAYSIA - (autor ing. Petr Krejčiřík)

     
     Zdravime vsechny nase kamarady a priznivce TianShi z Malayskeho hotelu http://www.swissgarden.com/hotel/default.asp z mesta Kuantan v Jihočínském moři. Prelet z Vidne do Kuala Lumpur byl sice dlouhy, ale s Malaysian airlines velmi pohodlny a prijemny. Na kazdem kroku potkavame same usmevave a vlidne lidi, kteri se staraji o to, abychom se v Malaysii citili jako doma. Takze si uzivame nadhernou prirodu a pocasi, ktere je pro nas uplne idealni cili 35 C ve stinu, voda 29 C. Tropicke slunicko je opravdu jine kafe a voda at v bazenu nebo v oceanu taktez. Uz se tesime na komferenci, ktera bude kazdy den na jinem miste a pan prezident pro nas chysta jiste velkolepe privitani. Vsechno fotime a dokumentujeme. 19.2.2005 na prvnim seminari v letosnim roce, ktery chystame v Olomouci se vam pokusime zprostredkovat aspon kousicek tohoto maleho asijskeho raje.

Z Malaysie on-line Petr Krejcirik

 
01.09.2004  -  Vzpomínky na prázdninovou Čínu (29.7. - 7.8.2004) (autor Miroslava Paulová)

Konečně vám přinášíme několik obrázků z nedávné návštěvy Shanghaie, Pekingu a Tiansinu Růženky a Petra, kteří nás byli reprezentovat na setkání nejlepších distributorů světa korporace TianShi. Zbytek překrásných záběrů uvidíte na semináři 19. 9. 2004 v Olomouci.

Letiště Shanghai

Centrum města

Naši noví kamarádi

Pod 4. nejvyšší budovou světa

Shanghai Centrální park

Do roka kolaudujeme v Shanghai novou továrnu - jedete s námi?

Chlapci z Ghany

My všichni z Tiens na Čínské zdi
Administrace  

© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi