Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Příběhy

Předkládáme Vám malý přehled výsledků s užíváním produktů korporace Tiens od našich distibutorů.

Žena 61 let, 1 dítě - ve 24 letech první tromboflebilita zánět vnitřních hlubokých žil, s následnou plicní embolií. V dalších letech opakované záněty žil, léčena protisrážlivými léky - poslední 2 roky Warfarin.

Další zdravotní problémy : snížená funkce štítné žlázy, chudokrevnost, potravinová alergie a alergie ne hmyzí bodnutí, osteoporóza, artróza, ve 40 letech operace velkého myomu - hysterektomie - odstranění dělohy, polypy v tlustém střevě, nízký tlak - časté mdloby. Před 2 lety náhlé zlomeniny žeber bez mechanické příčiny - vyloučen pád, úraz, zvýšená metabolická aktivita v kostech a zánětlivé ložisko na plicích - hospitalizace a podezření na zhoubný nádor a metastázy, snížená imunita a psychické problémy.

Od května 2006 užívala velkou sestavu z přípravku TIANSHI zahrnující v kombinaci výše zmíněné problémy a trvající půl roku. Poté se začaly snižovat dávky klasických léků, které doposud pacientka užívala a následně za krátkou dobu se začaly projevovat alergie na některé klasické léky – zejména pak na léky proti osteoporóze, které musely být okamžitě vysazeny.

Po kontrole na hematologii na jaře letošního roku byl na základě výborných krevních testů zcela vysazen Warfarin a termín příští kontroly stanoven až na jaro příštího roku ! Také kontrola na endokrinologii byla velmi úspěšná - dávka Euthyroxu je minimální a to 50 mikrogramů s tím, že příští kontrola je nutná až za 3 roku.

V současné době pacientka z klasických léků užívá pouze výše zmíněný Euthyrox - všechny ostatní klasické léky byly vysazeny !!! Pacientka se cítí velmi dobře, v současné době nemá žádné zdravotní problémy a užívá stále pouze přípravky TIANSHI - a to púl sáčku Biokalcia denně a s přestávkami 2 tbl Zinku denně na léčbu osteopózozy. K tomu s přestávkami užívá 1 sáček Antilipidového čaje denně.
DEXA páteře - kontrola osteoporózy je plánována na leden příštího roku.

Žena 60 let - na konci roku 2006 zlomenina dolního konce kosti radiální na pravé ruce , již třetí zlomenina v této oblasti.

První - rozsáhlá tzv. Kollesova zlomenina v jejích 40-ti letech - zasáhla kosti celého zápěstí, po 15-ti letech těžké zhmoždění celého pravého předloktí

Pátý den po úrazu pacientka začala užívat vysoké dávky Biokalcia - nejprve 10 dnů 1 sáček denně, následně pak 1 sáčku denně. Léčba - tzn. Nutnost fixace předloktí v sádrovém obvazu se tak zkrátila na polovinu - z 6 týdnů na 3 týdny !!! po sejmutí sádry byla ruka - až na malý zánět úponové šlachy, který byl odléčen Kordycepsem - v naprostém pořádku a bez nutnosti rehabilitace !!!

Po necelém týdnu zánět zcela odezněl a ruka měla stejnou hybnost jako před úrazem ! Vzhledem k tomu, že u této ženy jsou projevy osteoporózy již 15 let, i v těchto kostech zápěstí, jedná se o velký úspěch ! Současně s Biokalciem pacientka užívala Zinek v dávkách 2 tbl denně a pila 2 sklenice minerálky Magnezia, která obsahuje maximální množství hořčíku .

Žena 61 let - začátkem května letošního roku se u ní projevila borelióza po štípnutí neznámým hmyzem - zjevně se nejednalo o klíště !

Druhý den po štípnutí se objevil bolestivý otok nártu pravé nohy, který se v dalších dnech zvětšoval a následně se objevil červenofialový pruh na vnitřní straně kotníku - na opačné straně od místa bodnutí, což byly evidentní známky a projevy boreliózy.

Léčba byla zahájena vysokými dávkami Kordycepsu - 4x denně 3 tbl - po dobu 3 dnů - a v tomto případě vyjímečně navíc v kombinaci s klasickým antibiotikem Sumamed v dávce 1 tbl denně po dobu 3 dnů. Po této 3-denní kůře, příznaky a projevy boreliózy zcela odezněly. Pacientka pak ještě užívala Kordyceps v dávce 2 tbl denně po dobu 14 dní, aby borélie zcela vymizely z krve.

Muž 60 let - od 18 let trpí vředovou chorobou žaludku, v poslední době silné recidivy.

V tomto případě není možné použít k očistě organizmu Dvojitou celulózu. očista byla provedena pomocí Antilipidového čaje a Chitosanu. Poté následovalo užívání Biokalcia, Zinku a Ikanu. Vše dle sestavy 1.3 - vředové nemoci žaludku.
Po této kůře se pacient v současné době cítí velmi dobře a je bez potíží.

Žena 60 let - Angína - těžký průběh, nechtěla užívat klasická antibiotika.

V minulosti prodělala očistu přípravky Tianshi. Po 3 dny užívala vysoké dávky Kordycepsu - 3x denně 4 tbl 30 minut před jídlem. Navíc ráno 1 tbl rozpustit ve vlažné vodě, během dne tímto roztokem kloktat. Večer navíc 1 tbl. rozprášit do krku přímo na mandle.
Po této 3 denní kůře byla angína zcela zažehnána !!!

Žena 59 let - Bolesti zubů, záněty zubů s váčky.

Akutní stav - nebyla možná očista. Pacietka užívala ráno 30 minut před snídaní 1 sáčku Biokalcia rozpuštěného v teplé vodě, po obědě po vyčištění zubů žvýkala 2 tbl s Kalciem a 1 1 hodiny po večeři užívala 2 tbl Biozinku. Kromě toho si vždy smíchala 1 tbl Chitosanu se lžicí medu a touto směsí si potírala několikrát denně postižená místa.
Po této kůře je pacientka zcela bez problémů.

Žena 60 let - Onkologická pacientka, před několika lety zhoubný nádor tlustého střeva.

Klasická léčba - operace, chemoterapie, ozařování. Letos na jaře bulka v prsu - zhoubný nádor. Pacientce doporučena operace - ablace - odstranění celého prsu s následnou klasickou léčbou.

Tuto možnost pacientka odmítla a hledala vhodnou alternativu. Po kontaktu s Mudr.Valentou jí bylo doporučeno zkusit oddálení operace a užívat přípravky Tianshi v maximálních dávkách.

Pacientka užívá Chitosan 1 tbl 3x denně 30 minut před jídlem, Cholikan 2 tbl 3x denně, Kordyceps 2 tbl 2x denně, Ikan 2 tbl 2x denně, Biokalcium 1 sáček 1x denně 1 měsíc, dále 1 sáčku denně na noc, Biozinek 2 tbl 2x denně.

Po 6-ti týdnech této intenzivní kůry přestal nádor růst a začal se zmenšovat. Na následné kontrole lékař přestal hovořit o nutnosti operace a prodloužil pacientce termín další kontroly !!!!

Moje další poznatky a zkušenosti z léčby ostatních pacientů jejichž léčba právě probíhá a nebo začala:

Pacienti velmi dobře reagují na fázi očisty, výborně ji snášejí a především pociťují úlevu a zmírnění zdravotních obtíží ! Nejlepší zkušenosti mám tam, kde to jde s klasickou formou očisty, kdy používám Dvojitou celulózu v dávce 3 tbl na noc, v případě, že pacient trpí řídkou stolicí. Při sklonu k zácpě se osvědčilo užívání 1-2 tbl 2x denně 30 minut před obědem a večeří. U pacientů nad 60 let používám poloviční dávky.

Očista pomocí Dvojité celulózy, je naprosto nezbytná při léčbě kožních alergií, neboť podstata tohoto problému je právě v tlustém střevě, které lze dokonale vyčistit pouze tímto způsobem ! V opačném případě je léčba neúspěšná a problém alergie nelze zcela odstranit, pouze na čas utlumit ! Dále očista pokračuje - v případě výše zmíněných kožních alergií - pomocí Antilipidového čaje, Chitosanu a Biokalcia.

Léčbu alergií provádím v 1. etapě pomocí Biokalcia, Biozinku, Vejkanu a Kordycepsu, a v 2. etapě - při přetrvávání obtíží používám Ikan a opět Kordyceps.

V případech, kdy pacienti nemohou užívat Dvojitou celulózu - žaludeční vředy v akutním stadiu, divertikulóza tlustého střeva a reflex jícnu, používám k očistě Biokalcium v dávce 1/3 sáčku denně. I tato forma očisty je velmi účinná, o čemž svědčí velmi silné reakce pacientů, kterým se rozbolely všechny klouby v těle - a to u některých tak silně, že i tyto nízké dávky musely být ještě sníženy ! Přestože se nedoporučuje začínat očistu Antilipidovým čajem, který se spíše zařazuje do některé z následujících etap, mám opačné zkušenosti. Pacienti právě tento čaj nejlépe snášejí. A velmi se mi osvědčil v letošním velmi energeticky zátěžovém roce, kdy zejména vysoké letní teploty pacienti velmi dobře snášejí právě díky tomuto čaji a jeho harmonizačním účinkům.

Další pozitivní zkušenost s tímto čajem je v případech rozkolísané hladiny cukru v krvi, kdy pacienti mají neovladatelnou chuť na sladké, kterou právě tento čaj vynikajícím způsobem vyrovnává a zbavuje tyto pacienty doslova jejich utrpení.

Helena V., Jablonné nad Orlicí

Mladá žena 33 let - svobodná bezdětná, zánět štítné žlázy, přestala menstruovat, projevy začínajícího přechodu. Tři menší myomy, skolióza páteře.

Provedena důkladná očista organismu – nejprve Dvojitou celulózou. Následovalo užívání Antilipidového čaje a Biovápníku v množství 1/3 sáčku denně. Poté užívala Biovápník v množství 1 sáčku denně a Biozinek v množství 2 tobolky denně.

Již v průběhu očisty, kterou pacientka velmi dobře snášela, se projevily první pozitivní výsledky. Byly vysazeny hormony předepsané gynekologem na zvládnutí přechodu, po kterých pacientka velmi ztloustla. Díky očistě Dvojitou celulózou se v průběhu jejího užívání srovnala tělesná váha, začala se očividně čistit pleť a pacientka se cítila velmi dobře. Během pokračující očisty a po změně gynekologa se upravil i menstruační cyklus.

Po skončení očisty a využití první kůry Tianshi se při následné kontrole na endokronologii projevila úprava hormonální hladiny a srovnaly se testy na štítnou žlázu. Na gynekologické kontrole, bylo zjištěno vymizení všech tří myomů.

V současné době pacientka užívá Kordyceps v množství 2 tbl denně a třikrát týdně pije Antilipidový čaj. Cítí se velmi dobře.

Muž 80 let - Zbytnění prostaty - akutní cystitida

Pacient se dostavil do nemocnice, kde mu bylo provedeno vyšetření moči. Moč byla okrová, zánět v prostatě a hodnota leukocytů byla 4 386. Začal užívat kůru na prostatu. Za týden byl opět v nemocnici na vyšetření, moč již byla slámová a hladina leukocytů se snížila na 1 327. Pacient pokračoval v kůře.

Za měsíc se dostavil do nemocnice na operaci prostaty. Jeho dcera se zabývá tradiční čínskou medicínou i preparáty TIANSHI. Dcera otce doprovodila do nemocnice a vyžádala si další vyšetření. Moč byla slámová a hladina leukocytů se opět snížila na 541.
Dcera prosadila, aby otce před operací ještě lékař prohledl.

Výsledek zněl, subjekt naprosto spokojen, ledviny klidné, mikce proudem volné, nemusí tlačit, krev 0.

Prostata palp. klidná, hladká, celkem elastická, uzel v levém laloku již nehmatatelný. Kontrola za 4 měsíce!

Muž 48 let

V květnu 2004 jsem byl přijat na hospitalizaci na interní oddělení nemocnice ve Svitavách s jaterní hepatitidou. Můj zdravotní stav byl velmi špatný. Po dvouměsíční hospitalizaci jsem byl propuštěn do ambulantního léčení. Za dalších 10 měsíců, málo úspěšné ambulantní léčby, mi byl přiznán ČID. V roce 2006, jsem dostal zánět žil, druhý den po ukončení pracovní neschopnosti jsem špatně dýchal a ležet jsem mohl jen na levém boku. Po návštěvě lékaře jsem skončil na JIP v ÚO s plicní embolií. Zde mi byl nasazen Warfarin a opět následovala dvouměsíční hospitalizace a potom ambulantní léčba.

Z počátku jsem docházel na kontrolu srážlivosti krve každý týden. Hodnoty se neustále různily, lékař pokaždé měnil dávkování Warfarinu. Při poslední kontrole si mne však pozval až za měsíc. Po třech týdnech jsem začal krvácet z konečníku, nosu a krev byla i v moči. Následovala další hospitalizace v nemocnici v Ústí, při které se lékařka manželce omluvila, že jsem Warfarin vůbec neměl užívat, vzhledem ke stavu svých jater. Po měsíci mě propustili do domácího ošetření. Asi dva měsíce jsem byl upoután na polohovací postel a byl rád, že jsem došel na WC.

Po této době se manželka díky náhodě, seznámila s paní Lukáčovou, která doporučila manželce, abych vyzkoušel kůru s Antilipidovým čajem. Již po 14 dnech pití čaje, jsem si troufl jít na houby. Po měsíci, kdy jsem pil čaj, přidal jsem si ještě Kordyceps a Chitosan. Když jsem tyto dodatky stravy dobral, lékař při kontrole nevěřícně kroutil hlavou, jeho konečná reakce byla tato :“No ty játra jsou ještě relativně mladá „. Za tři týdny mi lékař odebral 2 prášky, nejsou již nutné. V užívání přípravků Tianshi, kterým naprosto věřím, pokračuji i nadále a cítím se stále lépe.
Petra B., Česká Třebová

Žena 53 let - Zlomenina nohy, 2x operace, kost 9 měsíců nesrůstala, z rány vytékalo něco žlutého, železo na noze a berle.

Vybrala jsem si kůru na zlomeniny, Za 14 dní mi přestala téci žlutá voda z nohy, za dalších 14 dní mě začalo v kosti svrbět, kost se začala hojit. Přesně za tři měsíce, když jsem ukončila kůru Tianshi mi lékaři sundali železo z nohy.Byla jsem na rehabilitaci v Brandýse nad Orlicí a nohu mám v pořádku. Průběžně beru produkty Tianshi, hlavně Biovápník a Biozinek. Cítím se dobře.
Lubomír P., Žichlínek

Žena 28 let - Chronický zánět močového měchýře.

To poslední co mě přesvědčilo, že se musím dát jinou cestou než tou chemických léků, bylo když jsem odcházela naposledy z nemocnice a doktor mi sdělil, že jsem přišla na poslední chvíli, protože zánět se mi dostal do ledvin a z ledvin krví do celého těla, to se stalo po té co mi doktoři napsali třikrát po sobě špatná antibiotika. Řešila jsem sedmnáct let záněty močových cest a poslední rok to bylo každý měsíc. A protože mě to chytlo vždy v noci, musela jsem chodit do nemocnice, aby mi dali antibiotika. To bylo totiž to jediné, čím jsem si ulevila od bolesti, která byla tak velká, že bych do rána nevydržela. Doktoři mi řekli, že to nemůžu jinak řešit, než touto cestou a že budu muset neustále brát antibiotika. Ale po poslední návštěvě nemocnice jsem se nechtěla smířit s tímto ortelem. Začala jsem totiž řešit další zdravotní problémy. Po sedmnácti letech braní antibiotik se mi objevili velké problémy s ledvinami, játry a srdcem. Takže v době kdy jsem potřebovala mít nejvíce síly a energie, jsem jen běhala po doktorech a zjistila jsem, že mé důležité orgány začínají selhávat. A tak přišlo TIENS, protože jsem neustále prosila, ať mi přijde do cesty nějaký zázrak. A on přišel v podobě přírodní čínsko-tibetské medicíny. Po využití dvou ledvinových kůr - po 6-ti měsících se vyřešil můj dlouholetý problém se záněty močového měchýře, ledvinami a postupně se mi vyřešili i ostatní problémy, které jsem v té době řešila. Dnes můžu žít plnohodnotný život bez lítání po doktorech a nemocnicích. Nechci ani domýšlet, kde bych asi dnes byla, nebýt těchto produktů a firmy Tiens. Proto se firma stala mou srdeční záležitostí, dnes dělám na téma čínsko-tibetská medicína přednášky a sděluji lidem, že mají na výběr a přírodní cestou si mohou postupně vyřešit všechny zdravotní problémy. Andrea P., Ústí nad Orlicí

Využití Čističe na ovoce a zeleninu.

1) Vyzkoušela jsem při bolestech v krku dát si hadičku přímo do pusy. Před vložením jsem se nadechla a jak jsem zapnula ozónovač, tak jsem vydechovala nosem. Můžu říct, že jsem cítila sílu ozónu v dutinách, tak jak když se dělají výplachy a v krku mě přestalo bolet.
Vlasta S., Plzeň

2) Jedna moje distributorka ke mě přivedla kluka, 19 let, pracuje ve Škodovce, celou směnu na nohou, strašně unavený, bolesti všech kloubů i klíčních kostí, 5 týdnů na neschopence a žádné zlepšení. Dala jsem mu Kordyceps, Chitosan,Vápník, pak ještě znovu, zlepšil se. Šel do práce, po dvou týdnech se to opakovalo. Pak přišel ještě se svým tátou, ten nemůže dýchat, strašně unavený, srdeční arytmie, celkově v depresi sám ze sebe. A jak jsme si povídali, tak oni mají vlhko v baráku, sem tam plísně na zdi. Ukázala jsem jim čistič, hned ho koupili, vyčistili přes víkend celý dům. Přijel mi říct třetí den, jak je to znát, jak je doma úplně jiný vzduch, dobře spí atd. Je to ještě krátká doba, ale myslím že se nakonec uzdraví oba dva.
Patrik B., Milovice

3) Jiná moje distributorka vzala čistič ke známému na chalupu. Starý vlhký barák, na zemi lino. Když ho sundali, tak tam byly pražce úplně ztrouchnivělé, prorostlé bílou plísní, která byla i ve vzduchu. Čistič tam běžel celý víkend, bylo to někdy koncem září a plíseň tam do dneška není a to je už 8 měsíců. I když tady je stejně nutná rekonstrukce, ale aspoň to nedýchají. Že umyjeme ovoce, zeleninu a maso je sice super, ale ten efekt tak brzo nevidíme, kdežto u těch plísní ano.
Vladimír J., Mladá Boleslav

4) Moje kamarádka mívala občas ekzém na rukách, ale někdy v listopadu se jí strašně zhoršil. Rozlezl se po celém těle, měla několikrát kůru, co skoro vždycky zabere, ale nepomáhalo to! Sestavily jsme dietu, taky nic moc, tak jsem jí půjčila na pár dní můj čistič, aby se koupala v ozonové vodě, když mi ho vracela, hned si koupila svůj vlastní. Trochu se to začalo lepšit, ale pořád to nebylo tak, že by ten ekzém mizel. Pak mně napadlo ještě zapojit do toho přístroj Aculife. Každý den chodí na 5 minut, stimulujeme na hřbetu ruky bod, který je na vyrážky, ekzémy, problémy s kůží. Když to bylo po čtvrté, říkala mi, že už když jela ode mě domů, cítila, jak je kůže strašně napjatá až to bolelo. Když se doma svlékla, tak měla praskliny, ze kterých vytékal hnis. Musela se utírat kapesníky, dost to bolelo a trvalo to až do večera. Od toho dne se ale kůže zklidnila a je skoro čistá. Měla strach, že bude celé léto nosit dlouhé rukávy a ani se nepůjde koupat. Myslím že tady zafungovala ta souhra - produkty Celulóza, Zinek, Kordyceps, Vápník, koupele v ozonové vodě a Aculife.
Eva J., Kolín

Muž 82 let - Bércové vředy.

Pomoci Tiens produktů se podařilo kamarádce vyléčit otevřenou nohu pánovi 82 let. Žil sám, přivezli ho z nemocnice s nohou prakticky shnilou od kolene ke kotníku, úplně černou, nebyl tam kousek zdravé tkáně. Ona o něho pečovala, denně mu nohu ošetřovala, dávaly jsme pánovi Celulózu, Chitosan, Vápník, Zinek, omývala mu nohu Antilipidovým čajem. Snědl snad všechno, co jsme měli. Trvalo to skoro rok. Když jsem se s ním potkala, měl na noze tmavší flíček asi jako dvoukoruna. Ještě si užil, chodil tancovat, na procházky a byl jí opravdu vděčný, i když v průběhu roku to chtěl několikrát vzdát.
Luboš F., Benátky nad Jizerou

Dítě 3 roky - Ekzém.

Také znám paní, které se narodila vnučka a hned od miminka měla ekzém. Ale ta maminka s ní přišla, až malé byly skoro 3 roky. To bylo tělíčko jeden krvavý strup, z kterého vytékal hnis a krev. Po asi půl roce je ta holčička taky úplně čistá. Zase pomocí Celulózy, Dětský vápník, Zinek, Vejkan a jíst tak dlouho, dokud se to nevyčistí. Ale takové příběhy má asi každý z nás.
Jana V., Chomutov

Dítě 5 let - Astigmatismus.

Ještě jsem si vzpomněla na příběh mojí vnučky Terezky, teď je jí 16 let, ale když jí bylo asi 5 let, dostala brýle. Měla astigmatismus, to je oční vada, kdy lidé vidí z určitého úhlu jen černé fleky. Musí mít brýle na míru, a je to prý nevyléčitelné. Já jsem tenkrát TianShi ještě ani neznala, ale hned jak jsem dostala tuto zelenou knížku, tak jsem si přečetla, že se to dá srovnat zinkem adětským vápníkem. Terka tedy dostávala pravidelně zinek, vápník. Sem tam kordyceps, spirulinu, a před dvěma lety, při kontrole pan primář řekl, že se to nějak ztratilo, že asi z toho Tereza vyrostla nebo co, ještě byla 2x po půl roce na kontrole a pak ji vyřadili z evidence. Možná že kdybych nepotkala TianShi, tak by brýle nosila celý život. Jmenuje se Tereza P., Nymburk.

Žena 20 let - Příušnice.

Moje dcera ve 20 letech dostala příušnice. Na pohotovosti jí lékař předepsal široko spektrální antibiotika, měla vysoké teploty okolo 39°. Dcera ještě nikdy nebrala antibiotika, proto jsme je nechtěly nasadit ani teď. Začala užívat produkty Tiens. 3krát denně 4 kapsle Cordycepsu, 2krát denně 3 kapsle Chitosanu, 2krát denně 2 kapsle Zinku, 1 sáček Biologického vápníku. Po 2 dnech byla bez teplot a otoků. 7 dní ještě užívala: 3krát 2 kapsle Cordycepsu, 1krát 3 kapsle Chitosanu, 2krát 2 kapsle Zinku a 2 tablety Žvýkacího vápníku denně. Jsem ráda, že antibiotika nezačala užívat a že to zvládla přírodní cestou s čínskou medicínou, která je skvělá.
Květa T., Jeníkov

Myomy, těhotenství

Asi před rokem jsem se potkala s paní, která měla problémy s otěhotněním. Byla i na umělém oplodnění, nakonec před deseti lety otěhotněla. V nedávné době chtěla druhé dítě, ale lékaři jí nedávali velké naděje, protože už v minulosti její diagnóza zněla, že děti mít nebude. Tak jsme si padly do noty, paní začala užívat jen tak něco po málu z produktů - zase až tolik tomu nevěřila, ale asi po půl roce otěhotněla. Doktor bohužel zjistil na obou vaječnících 5 cm myomy, které těhotenství překazily. S doktorem byli domluveni, že po menstruaci přijede a domluví se na termínu operace myomů.

A tak se vydala za mnou. Probraly jsme to a ona přistoupila na 14 denní očistu od Jesicy Lim. Dodržovala ji perfektně a ještě začínala o úplňku. Při kontrole u pana doktora se zjistilo, že myomy jsou pryč. Nejprve tomu její lékař nechtěl uvěřit a pak konstatoval, že psychika prostě funguje. Ale my víme své! No a aby toho nebylo málo, tak mi za 14 dní volala, že je těhotná. Ted už dotahuje 3 měsíc a vše je v naprostém pořádku, samozřejmě, že teď už poctivě užívá všechny doplňky stravy TIENS, potřebné pro správný vývoj plodu. A to musím říct, že je to už po druhé co jsem zachránila paní od plánované operace myomu díky této očistě. Takže já na tyto preparáty nedám dopustit a ráda šířím dál mezi lidmi.
Andrea D., Brno

© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi