Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Antilipidový, detoxikační čaj

Tianshi Antilipemic tea

Označení: A05

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Čínský preventivní prostředek, který je vyroben na základě tradiční čínské medicíny a vědeckého výzkumu o prodloužení života. Hlavním principem teorie preventivního stravování je myšlenka: strava a lék mají společný základ: stravování podporuje život, stravováním se doplňuje nedostatek výživných látek, stravováním se léčí. Tyto principy ztělesňují vysokou úroveň staročínské medicíny, významné úspěchy léčebné praxe a odráží směr zaměření lidstva k přírodním zdrojům v oblasti podpory zdraví.

Esence nejlepšího a exklusivita předpisu

Antilipidový čaj TIAN SHI – to je to nejlepší z přírody a rostlin. Základní surovinou je zelený čaj. K němu jsou přidány další složky rostlinného původu: kinostemma, semena kassia tora, listí lotosu, hořec mnohokvětý po speciální úpravě. Čaj snižuje hladinu tuků ( cholesterolu) v krvi , snižuje teplotu, zlepšení trávení, tonizacuje slezinu a žaludek. Kinostemma, hořec mnohokvětý, po speciální úpravě posiluje energii Jan. Listí lotosu a semena Kassia tora mají antipyretické vlastnosti ( snižují teplotu). Antilipidový čaj na jedné straně organizmus čistí, na druhé straně doplňuje energii, vytváří její rovnováhu. To všechno odpovídá principům léčby čínské medicíny. Tento prostředek na jedné straně nevyvolává poruchu funkce celého organizmu, na druhé straně však nevede ke ztrátě energie organizmu. Nemá vedlejší účinky na rozdíl od chemických preparátů. V tom také spočívá tajemství preventivního stravování čínské medicíny. A ještě jedna zvláštnost čaje - jeho hlavní složka – zelený čaj, se používá jako prostředek, zvyšující léčebné vlastnosti jiných prostředků, má výrazné antioxidativní působení. Při jeho použití člověk cítí, vnímá aroma a příjemnou chuť, jakou musí mít dobrý čaj. Požitím tohoto čaje si člověk upevňuje vlastní zdraví.

Balení

1,5 g x 40 sáčků

Dávkování

Sáček se spaří 1 l horké vody (80°C) a nechá se louhovat 7-14 min.
Po dvou týdnech se sáček spařuje jen 0,5 l vody.
Čaj se pije v první polovině dne 20-30 min. před jídlem, při normálním krevním a vysokém tlaku horký, při nízkém chladný.
Není vhodný pro děti do 3 let.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi