Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Velký masážní přístroj

Blood Cirkulative Massager (Stimulátor cirkulace energie a krve - SCEK)

Označení: 301003

Popis produktu

SCEK značky Tianshi byl vyvinut s použitím špičkových technologií a integrace nejnovějších poznatků celé řady vědních oborů, z nimž patří, např.:

  • důkladná znalost zvláštností životních funkcí organizmu,
  • učení TSIN-LO
  • poznatky magnetomechaniky
  • poznatky bioholografie, které jsou obsaženy v tradiční čínské medicíně a které se staly nedílnou součástí moderní vědy.

SCEK je určen pro regeneraci organizmu a prevenci různých onemocnění, je nenahraditelný v kosmetických oborech.

SCEK pomocí vysokofrekvenční spirální vibrace jdoucí po směru hodinových ručiček masíruje důležité biologické body a reflexní zóny lidského těla, čímž stimuluje proudění energie a krevní oběh. Zároveň zvyšuje přísun kyslíku do organizmu a napomáhá posílení obranyschopnosti buněk, zlepšení krevního oběhu a normalizaci látkové výměny, a tedy i upevnění imunitního systému.

SCEK umožňuje synchronizaci, "regulaci" činnosti všech orgánů a systémů těla, zvyšuje průchodnost kanálů TSIN-LO, čímž se zajistí plnohodnotná cirkulace energie a krve. V důsledku toho se organizmus velmi rychle zbaví různých neduhů. Jednoduše řečeno: SCEK je váš domácí lékař.

SCEK aktivizuje buňky, zvyšuje životní tonus organizmu, čistí krev, snižuje její vazkost. Stimulátor SCEK vám pomůže, abyste se zbavili starých nemocí a ochránili se před novými.

© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi