Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Čaj na redukci hmotnosti

Tianshi Slimming tea

Označení: A17

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Tento druh BAD (Biologický aktivní doplněk) je opravdovým fytoterapeutickým prostředkem, vyrobeným dle předpisu, doporučovaného specialisty tradiční čínské medicíny. Je určen pro lidi s nadnormální hmotností.
Hlavní složka Čaje TIAN SHI je čaj ”černý drak”. Čaj ”Kudiň” (botanický název je CORNUTAE LATIFOLIAE) s přidáním listů lotosu, semen Kassija tora, častuchy, rebarbory, kůry mandarinky. Při jeho výrobě jsou přesně dodržovány všechny technologické postupy.
Vliv na organizmus: čistí a odvádí nečistoty z těla, snižuje hladinu cholesterolu , snižuje hmotnost, posiluje funkci sleziny, odstraňuje patogenní vlhkost, zvlhčuje střeva, zlepšuje stolici. Účinek tohoto druhu BAD - Čaj TIAN SHI na snížení hmotnosti byl potvrzen v experimentu na zvířatech a lidech. Výsledné snížení hmotnosti, je velice efektivní a bezpečné. Vedlejší účinky nejsou známy. Je oblíbeným BAD pro široký okruh lidí, je ideálním prostředkem pro snížení hmotnosti.
Klinická praxe potvrzuje, že komponenty Čaje TIAN SHI

  • čaj ”Černý drak”
  • čaj ”Kudiň”

mají antipyretický ( snižuje teplotu), detoxikační ( odstraňuje škodliviny), protizánětlivý, baktericidní efekt ( zastavuje růst bakterií), napomáhají odstranění flegmóny ( neohraničený zánět), zastavují kašel, zlepšují funkci žaludku, zlepšují trávení, zvyšují celkovou svěžest, osvěžují mysl, podporují snížení hmotnosti, preventivně působí proti rakovině, chrání proti radioaktivnímu záření, snižují hladinu tuků a cholesterolu v krvi .
Listí lotosu – je svou podstatou neutralizující prostředek, s hořkou chutí, má stahující vlastnost, s antipyretickým efektem. Může osvěžovat a aktivovat energii , rozpouští krevní sraženiny, zastavuje krvácení. Současné výzkumy potvrzují, že extrakt nebo odvar z listí lotosu rozšířuje cévya snižuje krevní tlak.
Semena Kassija tora.
Svojí podstatou je to chladicí prostředek, má sladko – hořkou chuť. Hlavní komponenty těchto semen – fytolové a chinolové látky, zabraňují zvýšení hladiny sérového cholesterolu a sklerotizaci (ucpávání) tepen. Má významný efekt na snížení hladiny lipidů.
Rezoma (RHIZOMA ALISMATIS) (častucha) je svou podstatou chladící prostředek, má nevýraznou sladkou chuť , má vliv na rozložení tuků v těle a tím zmenšuje množství látek, nutných pro syntézu cholesterolu, snižuje hladinu lipidů v krvi, předchází sklerotizaci tepen a vytváření ”tučných” jater.
Čaj TIAN SHI pro snížení hmotnosti reguluje efektivně funkci organizmu, zrychluje rozkládání tuků v organizmu, čímž zabezpečuje efekt pro snížení hmotnosti. Tento druh BAD v roce 1999 získal certifikát Ministerstva zdravotnictví ČLR.

Balení

1,5 g x 40 sáčků

Dávkování

Sáček se spaří 1 l horké vody (80°C) a nechá se louhovat 7-14 min.
Po dvou týdnech se sáček spařuje jen 0,5 l vody.
Čaj se pije v první polovině dne 20-30 min. před jídlem, při normálním krevním a vysokém tlaku horký, při nízkém chladný.
Není vhodný pro děti do 3 let.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi