Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Cholikan, stimulační potravinový doplněk

Tianshi Vigor-Rousing capsules

Označení: A16

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Znáte hladinu svého cholesterolu?

O dobrém životě sní každý člověk. Zdraví je ta nejkrásnější symfonie života. Pouze v případě, je-li člověk zdravý může uskutečňovat svoje životní sny a pocítit celé jeho kouzlo.
Se zlepšováním života se stravování lidí posouvá k příjmu energeticky bohaté stravy, která často neobsahuje potřebné množství vitamínů, minerálů a vlákniny. . V organizmu člověka se usazují ve velkém množství tuky a cholesterol, na jejichž základě pak vznikají civilizační choroby , z nichž nejzávažnější je hyperlipidemie ( nadbytek tukových částic kolujících v krvi a usazujících se v cévách, játrech a dalších orgánech). Kromě toho – zrychlený rytmus života způsobuje, že stále cítíme celkový ”duševní tlak”, nacházíme se ve stavu stresu. Stres je hlavním faktorem pro vznik hyperlipidemie.
Základním příznakem hyperlipidemie je zvýšení hladiny celkového cholesterolu v krevním séru, triglyceridů a proteinového cholesterolu nízké hustoty ( LDH). Hyperlipidemie je nejvíce nebezpečný faktor pro vznik kardiovaskulárních a mozkových onemocnění. ( srdeční infarkt, mozková mrtvice) Onemocnění v počátečním stádiu nemá klinické příznaky, nebolí a probíhá skrytě. Může zrychlit proces sklerotizace ( ucpání) tepen, vyprovokovat zvýšení krevního tlaku , vznik cukrovky, omezí funkci jater tzv. ”tuková” játra, vede k tvrdnutí jater, k zánětu slinivky , k tvorbě žlučníkových kamenů a k mnoha dalších vážným onemocněním. Hyperlipidemie je o to více záludnější, že k náhlému zhoršení zdravotního stavu dochází náhle, když to nejméně čekáme např. po námaze nebo po psychickém vypětí - infarkt, mozková mrtvice apod. Jedná se o onemocnění s velmi závažným zásahem do života pacienta.

Hyperlipidemie – pouze osud starých lidí?

Statistiky ukazují, že v celém světě trpí hyperlipidemií kolem 70 % starých lidí. Každoročně umírá 15 milionů lidí na kardiovaskulární onemocnění, vyprovokovaných hyperlipidemií. Avšak jiná statistická data jsou ještě mnohem hrozivější – kardiovaskulární onemocnění nejsou exkluzivním onemocněním jenom starých lidí. Věkový průměr výskytu tohoto onemocnění totiž klesá níž a níž. Statistiky v USA ukazují, že mezi lidmi, kteří trpí sklerózou koronárních tepen ( tepny zásobující krví srdeční sval) se vyskytují stále častěji lidé mladší 40 let . Skutečně je hyperlipidemie nevyléčitelná nemoc? Samozřejmě, že to tak není. Experimenty potvrzují: objevení ”Cholikany”, vyrobeného čínskou korporací TIAN SHI je možné pojmenovat ”šťastným objevem” pro lidi, trpící hyperlipidemií. Aktivní složka ”Cholikanu” – resveratrol – značně zlepšuje metabolizmus a zabraňuje hyperlipidemii.

V čem je tajemství resveratrolu?

Všichni lidé vědí, že strava Francouzů se vždy vyznačovala vysokým obsahem tuků a cholesterolu, Ze západních zemí však kupodivu, trpí Francouzi ze všech nejméně kardiovaskulárními onemocněními. Ve srovnání s Američany je u Francouzů onemocnění kardiovaskulárními nemocemi o polovinu méně – toto je záhada Francie. V současné době vědci už rozluštili, v čem je tajemství Francouzů. Ukázalo se, že Francouzi stále pijí červené víno. A toto víno obsahuje resveratrol – cholikan! Resveratrol je rostlinný antioxidant, obsažený v hroznovém víně. Ten má antibiotické, protizánětlivé působení, zabraňuje oxidaci a a vzniku nádorových buněk. Preventivně zabraňuje arterioskleróze, podporuje cirkulaci krve, odstraňuje usazeniny na stěnách tepen, čímž je prospěšný pro ochranu před srdečními chorobami.

Balení

0,35 g x 60 kapslí

Dávkování

1 týden 1x denně 1 kapsli,
2. týden 1x denně 2 kapsle,
od 3. týdne 1x denně 3 kapsle. Vždy zapít sklenicí vody.
Užívat maximálně 28 dní.
Není vhodný pro děti do 3 let.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi