Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Date Oral Liquid - Datlový sirup - jujuba

Označení: -

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Hlavní přísadou TIENS datlového sirupu je Zlatá čínská jujuba pěstovaná v provincii Heibei.

TIENS Datlový sirup je výživná a zdravá potravina.

  • Bojuje s únavou a dodává energii
  • Posiluje imunitní sytém
  • Podporuje funkci jater
  • Ulevuje zažívacímu systému
  • Zklidňuje nervy a zlepšuje spánek
  • Podporuje obnovu buněk

Bioaktivní přísady jujuby jsou uchovávány díky předním poznatkům výzkumu a technologiím poskytnutých čínských výzkumným centrem.

Jujuba je bohatá na vitamíny a minerály.
Vitamíny skupiny B-complex mají mnoho přínosů, jakými jsou např. Stimulace metabolismu. Udržování zdravé pokožky, vlasů a svalové hmotyPodpora imunity a funkcí nervového systému. Jujuba je také bohatá na antioxidační flavonoidy. Tyto antioxidanty mají schopnost chránit buňky a další struktury v těle proti volným radikálů.
Dobrý zdroj vitamínu C. Má schopnost bojovat s volnými radikálya podporuje imunitní systém.Skvělý zdroj železa. Železo, coby součást hemoglobinu, je v našem organismu potřebné zejména pro přenášení kyslíku krví do všech orgánů. Také nese chemické sloučeniny, které jsou přínosné pro pročištěníkrve a také pomáhají při zažívání.
Jujuba je bohatá na draslík. Draslík je základním minerálem potřebným pro regulaci tělníchtekutin, které pomáhají kontrolovat tepovou frekvenci a krevní tlak. Přispívá k ochraně před mrtvicí a koronárními onemocněními srdce. Jedním z hlavních přínosů jujuby je, díky obsahu draslíku, schopnost regulovat zdravý nervový systém.Výzkumy prokázaly, že vyšší příjem draslíku může snížit riziko výskytu mrtvice až o 40%. Nezbytné minerály nemohou být vyrobeny tělem, proto musí být součástí našíkaždodenní stravy.
Vápník je základním stavebním materiálem zubů a kostí a jetělem vyžadován pro stahování svalů, srážení krve a vedení nervových impulzů. Mangan je potřebný pro metabolismus bílkovin a tuků. Měď je zapotřebí při produkci červených krvinek. Hořčík pomáhá při vytváření nových krvinek, dále aktivuje vitamíny B, podporuje srážlivost krve a správnou funkci svalů a nervů.

Dávkování: 1 ampule denně.

Instrukce: rozřeďte 1 ampuli TIENS Datlového sirupu v 200 ml teplé vody a dobře promíchejte.

Balení: 10 ampulí á 20 ml

© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi