Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Digest natural, přispívá k dobré funkci trávícího traktu

Označení: 103012

Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Složení přípravku:
alantin 25%
rostlinné vlákno 25%
pektin 25%
lněné semínko 10%
bacily diplokoku 5%
tyčinky mléčného kvašení 5%
zelený anýz 5%

Tento preparát je určen pro zlepšení trávení, upravení funkce žaludku a tlustého střeva. Obsahuje rozpustná a nerozpustná rostlinná vlákna, efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku a uvolňuje křeče ve střevech.

Alantin je rozpustné rostlinné vlákno, získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry.

Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin, cholesterolu, lipoidních sloučenin a zlepšuje trávení. Zabraňuje vstřebávání žlučové kyseliny, napomáhá pročisťování žlučových vývodů. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a chrání ji před erozí, ostrými jídly a alkoholem.

Nerozpustná rostlinná vlákna napomáhají vyprazdňování žaludku a střev tím, že je čistí od nestravitelných zbytků potravy.

Lněné semínko obsahuje hodně koloidu, který dokáže dlouhodobě pokrýt sliznici žaludku a střev a tím ji chrání před působením agresivních složek stravy a kyselin. Je účinným komponentem při léčení gastroenteritidy (zánětu žaludku a tenkého střeva).

Bacily diplokoku jsou aktivní mikroorganizmy, které pro své rozmnožování potřebují vlákna. Pomáhají obnovit střevní mikroflóru a také kyselost (Ph) v žaludku a střevech, trávení, napomáhají léčení poruchy funkce střev.

Zelený anýz obsahuje mnoho éterických olejů, podílí se účinně na uvolňovaní a odchodu plynů ze střev, má antispazmatické účinky na svalovinu žaludku a střev, zlepšuje trávení, zmírňuje bolesti žaludku, velmi pomáhá při neurotické dyspepsii a bolestivých křečích trávicího ústrojí.

Účinky:

A) Pomáhá při dyspepsii, žaludečním a střevním meteorismu a po požití nadbytečného tuku, alkoholu a koření ve stravě.
B) Pomáhá při narušení střevní mikroflóry, při funkčních poruchách peristaltiky střev
C) Čistí tlusté střevo od toxických látek

Balení:

90 tablet v jednom balení.

Dávkování a užívání:

2 tablety 1x denně (po hlavním jídle). 
Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi