Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Dvojitá celulóza, detoxikační

Tianshi Double-Cellulose tablets

Označení: B04

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Spolu s bílkovinami, cukry, tuky, vitamíny, minerály , stopovými prvky a vodou je vláknina - dietetická celulóza nutná pro normální proces látkové výměny v organizmu.

Dietetická celulóza preventivně působí proti vzniku zhoubného nádoru v tlustém střevě a proti zácpě. Ve vodě rozpustná dietetická celulóza se v relativně velkém množství může rozkládat a přeměnit se na živné prostředí pro střevní baktérie. Tím napomáhá rozmnožování užitečných baktérií a k pravidelnému vylučování stolice. Střevní bakterie jsou důležité pro vytváření některých vitamínů např. vitaminu K, B12, ovlivňují imunitní systém organizmu, zabraňují usazení jiných bakterií a kvasinek vyvolávajících těžká onemocnění. Dietetická celulóza působí preventivně proti dalším onemocněním střeva ( vychlípení a protržení střevním stěny), proti hemeroidům, proti rozšiřování žil na dolních končetinách (varixy), přispívá k celkovému čištění organizmu ( k detoxikaci) - nedochází k zahnívání střevního obsahu.

Dietetická celulóza napomáhá výměně tuků a lipoproteinů v krvi - snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje kvalitu cévní stěny, působí preventivně proti srdečnímu infarktu a mozkové mrtvici. Dietetická celulóza odstraňuje toxické látky a těžké kovy z potravy. Zvětšení dávky dietetické celulózy napomáhá zvýšení citlivosti tkání k inzulínu, snižuje rychlost přestupu cukrů do organizmu, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi u diabetiků.
Výzkum ukázal, že výživa s celulózou má příznivý vliv při léčbě začínající cukrovky u pacientů , kde je hladina krevního cukru snižována dietou nebo pomocí léků podávaných ústy. Dietetická celulóza dává člověku pocit sytosti, zmenšuje potřebu jídla a zabraňuje tím vzniku obezity. Dietetická celulóza preventivně snižuje možnost vzniku rakoviny prsu u žen.

Denní norma pro příjem dietetické celulózy není ještě stanovena. Výzkumem je doloženo, že při každodenním použití dietetické celulózy v množství v 8-25 gramů se projeví její blahodárný efekt na zdraví člověka.

Jak bylo uvedeno výše, mnohé choroby jsou spojeny s nedostatkem dietetické celulózy v potravinách. Toto se obzvlášť týká onemocnění většiny lidí staršího věku.

Balení

1,0 g x 70 tablet

Dávkování

Podávaní dětem od 7 do 12 let po konzultaci s lékařem.
Neužívat společně s Chitosanem.
Obvyklé léky užívat až za 2 hodiny po jejím užití.
Nejprve se užívá 1x 1 tableta denně. Dávku postupně zvyšit na 4-6 tablet denně
Rozdělených do 2 dávek. Užívá se 40 min. před jídlem. Nutno pořádně rozžvýkat a zapít sklenicí vody.
Ideální doba pro užití je od 5 do 7 hodin, případně od 21 do 23 hodin.
Nevhodné pro děti do 7 let, pro těhotné a kojící ženy, a pro nemocné s vředovým onemocněním žaludku a dvanáctníku.
Užívat maximálně do 56 dní.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi