Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Healthy comeliness - Výtažek ze sóji

Označení: 103017

Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Složení přípravku: extrakt ze soji odpovídající 15 mg isoflavonů v 1 tabletě, vitamín C, vitamín E, mikrokrystalická celulóza

Sójový izoflavon je přírodní ozdravný komponent, který se získává ze sóje a má následující účinky:

1. Preventivně působí proti rakovinovým onemocněním: 
a) sójový izoflavon je schopen potlačovat fermenty, které jsou nutné pro tvorbu nádorových buněk: protein tyrosinkinázu (TDK), ribosomkinázu, DNK topologickou izomerázu, a také omezuje hyperplazii (rozrůstání) cév uvnitř nádoru. Proto je preparát efektivní pro zpomalení onkologických procesů.
b) Klinické výzkumy dokazují, že čím vyšší je hladina estrogenu v organizmu ženy, tím vyšší je riziko, že onemocní rakovinou prsu. Molekulární struktura sójového izoflavonu je shodná s estrogenem, proto se může spojovat v tkáních s receptory estragenu, čímž se značně sníží pravděpodobnost onemocnění rakovinou mléčné žlázy.

2. Prevence a léčení osteoporézy: sójový izoflavon napomáhá zpevňovat kostní tkáň (ještě většího efektu bude dosaženo, pokud bude užíván spolu s biokalciem Tianshi).

3. Prevence aterosklerózy a kardiovaskulárních onemocnění: sójový izoflavon zpomaluje okysličování cholesterolu LDL, zpomaluje procesy aterogeneze a snižuje agregaci trombocytů. 

4. Zpomaluje proces stárnutí u žen: po dosažení 40 let se v organizmu žen snižuje hladina estrogenu, což se projevuje ve výkyvech nálady, ale způsobuje to i nervové poruchy a fyziologické stárnutí. V určité době syntetický estrogen přinášel výsledky v léčení výše uvedených symptomů, ale zároveň měl vedlejší účinky a proto se jeho používání nerozšířilo. Sójový izoflavon však jako rostlinný estrogen má přírodní původ a je naprosto bezpečný (vždyť lidstvo používá sójové boby už více než 2000 let) a dobře doplňuje nedostatek estrogenu v organizmu žen, kromě toho se také podílí na omezení tmavnutí kůže.

Sójový izoflavon má tedy velmi mnoho ozdravných funkcí, reguluje hladinu estrogenu a je nejideálnějším a velmi perspektivním produktem pro regeneraci ženského organizmu.

Balení:

Balení obsahuje 60 kapslí. 

Dávkování:

1 tobolka 2x denně
Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi