Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Ikan, stimulační potravinový doplněk

Tianshi Benefical capsules

Označení: A07

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Tento přípravek je vyroben za použití moderní technologie a obsahuje užitečné složky : karotén, saponin kinostemmy, pentafilum, vitamin C a teopolifenol.

Rostlina kinostemma roste v horských lesích, které jsou vždy pokryty mlhou. Saponinová látka je vyrobena z listů kinostemmy. Tato látka je biologicky aktivní a má úžasný vliv na živé bytosti. V dávné době, jak se uvádí ve starobylém díle ”Rostlinstvo, zachraňující životy při neštěstí”, byl saponin používán jako prostředek k potlačení zánětlivých procesů, ke snížení teploty, jako antitoxický prostředek při otravách potravou a k léčení takové nemoci jako je infekční žloutenka . Současně se tato rostlina používala k jídlu v neúrodných letech. Teprve v poslední době bylo prokázáno , že je tato rostlina schopna prodlužovat život člověka a tento objev otřásl celým světem. Začátkem 70 let japonští vědci získali z kinostemmy složku sladké chutí a bylo zjištěno, že v této složce je mnoho aktivních látek, které jsou obsaženy v ženšenu, a tím bylo objeveno toto odvěké tajemství.

V době posledních 20 let vědci z Číny a z jiných zemí uskutečnili množství výzkumů a klinických studií. Potvrdili, že saponin kinostemmy má vlastnosti adaptogenu, které má ženšen. Saponin je silným prostředkem ke zvýšení imunity. Posiluje a aktivuje organizmus, brzdí proces stárnutí, potlačuje rakovinové onemocnění, vředy, odbourává stres, zvyšuje odolnost organizmu, uklidňuje a tiší bolest, je efektivní jako uspávací prostředek, snižuje hladinu tuků v krvi, zlepšuje činnost ledvin a velmi zřetelně zlepšuje funkci pohlavních orgánů. Farmaceutické vlastnosti saponinu je možné rozdělit do čtyř skupin:

  1. Ovlivňuje výměnu látek v organizmu.
    Snižuje hladinu tuků a cukru v krvi; zvětšuje rychlost tvorby bílkovin; zmenšuje hromadění tuků; napomáhá obnově jaterních buněk.
  2. Prevence vzniku nádorových onemocnění
    Zabraňuje zasažení buněk nádorem; napomáhá obnově buněk už zasažených ; k potlačuje nádorové onemocnění jater, plic, děložního hrdla a melanomu; z 20-80%.
  3. Zvýšení imunity organizmu, zabránění stárnutí a odstranění únavy.
    Podobně jako saponin ženšenu, saponin kinostemmy je efektivní při zvýšení imunity a působí ihned ve dvou směrech. Protože saponin obsahuje ve velkém množství dva druhy aktivních komponentů – Rb a Rg, je schopen automaticky regulovat i stavy nespavosti, jakož i stavy únavy. Podporuje činnost lymfatických buněk, značně prodlužuje život buněk, zlepšuje mikrocirkulaci v cévách kůry mozkové, zabraňuje výskytu šedivých vlasů.
  4. Vliv na nervovou soustavu, uklidňující vlastnosti, uspávací a tišící bolest, efektivní pro odbourání stresu.

Proč saponin kinostemmy má tak ”zázračný” účinek?

Protože obsahuje 84 druhů saponinů, což mnohonásobně převyšuje ženšen (léčebné prostředky ze ženšenu, prodávané v lékárnách, obyčejně obsahují kolem 20 druhů saponinů, co se týká ženšenu severoamerického, v něm je saponinů ještě méně). Za podpory Státní komise pro vědu a díky vysokému ocenění Světové zdravotnické organizace (WHO), se saponiny kinostemmy ve 21. století mohou stát hlavní aktivní látkou, pomocí které bude možno léčit takové nemoci jako jsou choroby krevních cév, cukrovku, stresové onemocnění, rakovinové onemocnění a AIDS.

Balení

0,4 g x 150 kapslí

Dávkování

Nevhodný pro děti do 3 let.
1 týden 1x denně 1 kapsli, 2. týden 1x denně 2 kapsle, 3. týden 1x denně 3 kapsle. Vždy zapít sklenicí vody.
Užívat maximálně 28 dní.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi