Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Lang-yan, tablety krásy

Tianshi Beauty capsules

Označení: A18

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Kapsle ”LYAN YAŇ” – zkrášlují Vaše mládí.
Nejsou krásky bez Lyan Yaň.
Není krása bez přesvědčení o síle Lyan Yaň.

Ženy o sebe musí pečovat. Čas vymazává jejich krásu, protože mají starosti s dětmi, s prací i s péčí o domácnost. To je často nutí zapomenout na sebe samé. Na jejich obličejích se objevují žluto – hnědé skvrny. Kůže obličeje se stává suchou, hrubou, ochablou, což zraňuje jejich srdce, které miluje krásu.
Žluto – hnědé skvrny (ŽHS) – obyčejná kožní choroba, spojené se špatným rozložením pigmentu. Fakticky jsou skvrny pigmentu: světlo-hnědé, žluto – hnědé, tmavé nebo kávové barvy, symetrický se nacházející u očí, na čele, u nosu nebo úst, jasné, hladké, bez zdrsnění. Jsou považovány za poruchy vnitřní sekrece. Těhotné a kojící ženy mají obyčejně poruchy menstruačního cyklu nebo zvýšení hladiny estrogenu, což má vliv na barvivo melanin a vyvolává zmnožení žluto – hnědých skvrn. Tradiční čínská medicína (TČM) tvrdí, že ŽHS může vysvětlit sníženou funkcí vnitřních orgánů, nedostatkem cirkulace energie a krve. Například, pokud slezina funguje špatně, vzniká nedostatek energie a krev se nemůže dostat k povrchu obličeje, což hrozí vznikem ŽHS.

Dobrá zpráva o kráse
Na základě teorie TČM, a ve spojení s moderní medicínou, cestou vyluhování (extrakce ) četných druhů cenných léčivých bylin v TČM, společnost TIAN SHI vyvinula kapsle ”Lyan Yaň”, které dobře odstraňují ŽHS na obličeji, nemají žádné vedlejší účinky, jsou bez toxických látek. Přípravek založený na znalosti příčin vzniku ŽHS, čistí játra, reguluje cirkulaci energie a aktivuje krev. Obsahuje rostliny jako prorostlík čínský, girčovník děložní, kořen bělokvěté broskve, světlice barvířská, děhel, remmanie čínská, které efektivně aktivují žlázy s vnitřní sekreci, zlepšují krevní oběh, omlazují kůži a odstraňují ŽHS.

Klíč ke kráse
Používání přípravků z léčivých bylin v TČM s přídavkem vitaminu C a E , to je nejlepší varianta. ”Lyan Yaň” obsahuje vitamin C a E. Pokud budeme používat vitamin C 400mg třikrát za den, vitamin E 200 mg třikrát za den, tak za tři měsíce u 71,4 procent případů bude s ŽHS skoncováno!

Vitamin C zabraňuje oxidaci, a tím zabraňuje tvorbě melaninu. Vitamin C zabraňuje oxidaci tuků, chrání bělost a pružnost kůže. Vitamin E zabraňuje oxidaci mastných kyselin a zvláště nenasycených mastných kyselin, což znamená, že zabraňuje nadměrné a nepravidelné tvorbě pigmentu. Vitamin E také podporuje krevní oběh, zabraňuje předčasnému stárnutí kůže, odstraňuje volné radikály. Vitamin E není možné používat v množství větším než 800 mg za den, v takovém případě nehrozí vedlejší účinky. Obecně je pro dospělé doporučený příjem vitaminu C za den – 300 mg, vitaminu E za den – 300 mg.

Kapsle ”Lyan Yaň” prošly mnohaletým procesem klinických zkoušek , což bylo potvrzeno Ministerstvem zdravotnictví ČLR pro výrobu Společnosti vývoje bioinženýrství TIAN SHI LTD g. Tyaňczynya.

Balení

0,45 g x 60 kapslí

Dávkování

Dospělí 3x denně 1 – 2 kapsle, v závažných případech 3x denně 3 – 4 kapsle


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi