Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Omega 3

Označení: DS02W0123

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Složení přípravku: 300 mg nenasycené mastné kyseliny Omega 3, 150 mg olej z rakytníku řešetlákového, 0,5 mg Vitamin E, 0,225 mg Karotenoidy

Omega-3 mastné kyseliny patří do skupiny esenciálních mastných kyselin(EFA). Zejména hodnotné Omega 3 mastné kyseliny jsou EPA a DHA. Rybí olej je považován za nejlepší zdroj mastných kyselin, jelikož obsahuje jak DHA, tak EPA. A navíc obsahuje vitaminy A a D, které jsou cenné pro lidské tělo. Omega kyseliny hrají důležitou roli i u dětí a dospívajících. Lidské tělo neumí samo vyrobit tyto mastné kyseliny, jejich nedostatek může vyústit v různé nemoci. Jelikož je lidské tělo neumí vyrobit, musíme je do našeho těla doplňovat.

TIENS Omega 3 je velmi kvalitním doplňkem stravy, jehož složení kombinuje nutriční přínosy rybího oleje, oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E. • Toto dobře vyvážené složení umožňuje snadné vstřebávání, a navíc má mnoho přínosů pro naše zdraví. • Hlavní přísadou TIENS Omega-3 je rybí olej. Je to cenná a nenahraditelná složka naší stravy. • Neobsahuje lepek, laktózu a konzervační látky.

Působení na organismus:
- posiluje kardiovaskulární systém
- srdce, cévy
- posiluje imunitní systém a vlastní obranyschopnost organismu
- zlepšuje paměť a funkce nervového systému
- pomáhá při hojení ran, léčbě akné, ekzémů
- podporuje smyslové vnímání , zejména však funkce očí
- protizánětlivé účinky ( i záněty kloubů)
- redukuje poškození kůže, pomáhá snižovat vliv UV záření

TIENS Omega 3 je vyváženou kombinací esenciálních mastných kyselin Omega-3, oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E.

Toto je jediný produkt na trhu s takovou exkluzivní kombinací látek, snadno se vstřebává a je doporučován za účelem dodávání živin tělu, čímž je zajištěno správné fungování lidského těla.

Produkt TIENS Omega 3 neobsahuje lepek, takže je bezpečný pro lidi, kteří jsou na bezlepkové dietě kvůli celiakii nebo alergii na pšenici.

TIENS Omega 3 neobsahuje laktózu. Laktóza se používá jako plnidlo mnoha potravinových doplňků, které jsou dostupné na trhu.

TIENS Omega-3 neobsahuje konzervační látky.

Mořské ryby, které jsou nejlepším zdrojem Omega 3, jsou často kontaminovány těžkými kovy, jako je např. rtuť (hlavně u tuňáka a lososa). Děti a těhotné ženy by je neměly jíst častěji než jednou týdně. Proto je doporučováno vyhovět požadavkům těla na Omega-3 kyseliny doplňkem stravy TIENS Omega-3.

Dávkování: 1 kapsle 2x denně během jídla. Není určeno pro děti do tří let.

Balení: 50 kapslí

© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi