Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - San-gao, kapsle B3

Tianshi Trishomo Tanshinone Leisure capsules

Označení: A19

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Cévy a srdce – to je ”řeka života” lidského organizmu. Průchodnost ”koryta” této ”řeky” bezprostředně ovlivňuje zdraví člověka. Hyperlipidemie ( zvýšení hladiny tuků a cholesterolu v krvi) je nejnebezpečnějším faktorem vzniku kardiovaskulárních onemocnění.

O lipidech v krvi:

U žen středního a vyššího věku je hladina lipoproteinového cholesterolu vysoké hustoty (HDL-C, "hodný cholesterol" s ochranou funkcí proti zanášení cév ) o 0,26 – 0,39 mmol/l vyšší než u mužů.
U žen po po přechodu se hladina lipoproteinového cholesterolu s nízkou hustotu (LDL-C, "zlý cholesterol" - ucpává cévy) se zvyšuje, a hladina HDL-C se snižuje. Toto má negativní vliv na výměnu lipidů v krvi. Vysoce kalorická strava může vést ke stejným důsledkům.
V Číně, v klinických podmínkách, u dospělého člověka nalačno, byly zjištěny následující ukazatele, které jsou považovány za normální:
TC-2,9-6,0 mmol/L (110-230 mg/dl)
LDL-CL-5,6-5,72 mmol/l (60-220 mg/dl).
HDL-C-0,78-2,2 mmol/l (30-85 mg/dl)
Triglyceridy – (TG-0,22-1,2 mmol/l (20-110 mg/dl).

Příznak hyperlipidemie znamená vysokou hladinu triglyceridů, cholesterolů a lipoproteinů nízké hustoty. Hyperlipidemie je velice škodlivá pro zdraví člověka. Vysoká hladina lipidů zapříčiňuje zvyšování tukových usazenin na stěnách cév, postupné vytváření poruch na stěně cévní, které mohou vést k roztržení cév. Pokud by se toto usazování projevilo v oblasti srdce, ledvin, mozkových cév, cév očního pozadí, cév dolních končetin, může pak vyprovokovat infarkt srdečního svalu , krvácení do mozku atd. Samotná hyperlipidemie ze začátku probíhá bez příznaků onemocnění, nebolí a člověka neomezuje v jeho činnosti.Většina lidí úplně nechápe škodlivé důsledky zanášení cév. Porucha funkce srdce, mozku nebo jiných orgánů přichází náhle jako blesk z čistého nebe. Může dojít k náhlému úmrtí nebo k zdravotnímu postižení člověka na celý zbývající život.. Někteří lidé, než aby něco pro své zdraví aktivně udělali, spoléhají na Boha.
Pokud patříte k některé níže uvedené skupině lidí:

  • středního nebo staršího věku;
  • ženy po přechodu (po klimaktériu);
  • kuřák ;
  • používáte alkohol;
  • máte dědičné předpoklady k získání hyperlipidemie ( výskyt cévních onemocnění, infarktu nebo mrtvice u rodičů nebo sourozenců);

tak si co nejdřív nechejte u svého lékaře vyšetřit hladinu lipidů v krvi. Vaše zdraví je ohroženo.

Ve vyspělých zemích probíhá proces postupného stárnutí obyvatelstva. Odborníci předpovídají, že ve dvacátém prvním století se zvýší onemocnění kardiovaskulárními chorobami. Společnost TIAN SHI pomocí svých vědecko – technických odborníků vyvinula nový preventivní potravní doplněk pod názvem ”Kapsle 3 B s antihyperlipedemickými vlastnostmi”. Na základě tradiční čínské medicíny, spolu s vědeckými poznatky moderní medicíny a na základě četných experimentů, byla připravena výsledná receptura přípravku. Všechny složky obsažené v přípravku jsou neškodné a neobsahují toxické látky. Výzkumem bylo potvrzeno, že tento druh BAD má významný efekt na snížení hladiny lipidů v krvi (snížení hladiny celkového cholesterolu, triglyceridů a lipoproteinů nízké hustoty). Jak potvrzuje čínská medicína, šalvěj mnohokořínková má uklidňující vliv, pomáhá překonávat nedostatek kyslíku v organizmu, zlepšuje průtok krve cévami, snižuje srážlivost krve a tím předchází vzniku infarktu nebo mozkové mrtvice. Látka TOŠINOL, obsažená v šalveji mnohokořínkové, potlačuje tvorbu sérového cholesterolu a procesy vedoucí k zvýšené srážlivosti krve, které vyvolávají sklerózu cév a koronárních tepen. Látky obsažené v šalvěji mnohokořínkové zabraňují srážení krve, zvýší aktivitu rozpouštění krevních sraženin. Hořec mnohokvětý obsahuje kapilin – cholinovou sloučeninu, která zrychluje pohyb střev, potlačuje opakované vstřebávaní žlučových kyselin a tím i cholesterolu ze střeva, snižuje hladinu celkového cholesterolu.

Hořec mnohokvětý je bohatý na lecitin, je schopen zamezit usazování cholesterolu v játrech, zabraňuje zadržování a pronikání lipoidních látek do vnitřní výstelky tepen, čímž zabraňuje vzniku sklerózy cév. Hořec mnohokvětý se může spojovat s cholesterolem, zmenšovat objem vstřebávaného cholesterolu, snižovat hladinu lipidů v krvi, může zvyšovat tzv. hodný cholesterol s ochranou funkcí proti usazování cholesterolových látek v cévní stěně (HDL), zlepšuje vlastnosti krve. Hořec mnohokvětý je schopen snížit počet srdečních stahů, zvětšit objem průtoku krve koronárními cévami, zmenšit srdeční zátěž a proto může efektivně chránit proti srdečnímu infarktu, zlepšovat kyslíkově – metabolickou rovnováhu srdečního svalu.

Hloh může značně snížit hladinu lipidů, sérového cholesterolu, triglyceridů. Kyselina vinná, kyselina citrónová a jiné látky, které obsahuje hloh, rozšiřují krevní cévy, snižují krevní tlak, snižují hladinu cholesterolu, zvyšují trávicí enzymy v žaludeční šťávě.

Látky obsažené v hlohu jsou neškodné, neobsahují toxické látky, nemají vedlejší účinky. Přípravek splňuje normy, obsažené v lékopise Čínské Lidové Republiky” a ve ”Velké encyklopedii čínské farmaceutiky” – pro dávkování šalvěje mnohokořínkové a hořce mnohokvětého po speciální úpravě. Hloh splňuje podmínky bezpečné dávky.
Vědci předpovídají: XXI století se stane stoletím výzkumu těla člověka. V procesu bouřlivého vývoje vědy o poznání člověka bude výzkum ve zdravotnictví rozšířen po celém světě. Budou objeveny mnohé skutečně vysoce efektivní zdroje výživy, objeví se množství polyfunkčních produktů s ozdravnými vlastnostmi. Společnost TIAN SHI jde v duchu s dobou pod vlajkou: ”Přinášet štěstí lidstvu, sloužit společnosti”. Darujeme všem lidem přípravky ztělesňující úspěchy vědy a přinášející potřebné upevnění zdraví.

Spolu s postupným zvyšováním životní úrovně se mění obvyklý způsob výživy lidí ve velkých a středních městech Číny. V ekonomicky rozvinutých přímořských městech je stále častěji je pozorován nedostatek vlákniny ( celulózy) v potravinách. Navíc, se zvyšováním spotřeby jídla obsahujícího mnoho tuků a sacharózy, se zvětšilo množství lidí s příznaky obezity, cukrovky , sklerózy cév, srdečních chorob a zhoubných nádorů. Tato onemocnění se vyskytují nejenom u lidí staršího věku, ale i u lidí středního věku. Procento těchto nemocných vzrůstá i mezi dětmi – tento negativní jev vyvolává naše znepokojení. O několik desetiletí dříve došlo k nastartování podobné nepříznivé situace v Evropě a v USA. Samozřejmě tento obraz je vyvolán mnoha faktory. Jeden z hlavních důvodů spočívá v tom, že ve stravě je nedostatek vlákniny - dietetické celulózy. Proti tomuto jevu přichází společnost TIAN SHI s novým druhem potravního doplňku - Dvojitá celulóza.
Na základě četných výzkumů lidé začali chápat a postupně uznávat důležitost přírodní vlákniny. Mnozí lidé navrhují uznat vlákninu jako jednu ze sedmi druhů základních živin.

Balení

0,45 g x 30 kapslí

Dávkování

Dospělí 3x denně 1 – 2 kapsle


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi