Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Spirulina

Tianshi Spirulina tablets

Označení: A06

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

V střední časti Afriky, nedaleko od jezera Čad, místní lidé, domorodci, nikdy neonemocní takovými chorobami, které jsou často pozorovány u moderních lidí. Jsou zdraví a téměř všichni jsou dlouhověcí.
Vědci, kteří studují jejich zkušenosti zjistili, že tito lidé každodenně pojídají ve stravě zelené řasy rostoucí v okolí jezera. V moderním jazyce se tyto rostliny nazývají Spirulina.
Je možné zjistit, jaké výživné látky obsahuje tento druh řas a jaký mají tyto řasy vztah k našemu zdraví?

Spirulina je velice bohatá na bílkoviny, ve 100 g prášku spiruliny je obsaženo 50-60 g bílkoviny, což je třikrát více, než v sojových bobech. Bílkoviny spiruliny se v organizmu člověka velice snadno vstřebávají. Koeficient vstřebávání dosahuje 65 – 80 procent. Například bílkovina sojových bobů se vstřebává jenom ze 40 procent. Kromě toho, spirulina obsahuje 18 druhů aminokyselin, které jsou pro člověka nezbytné, z nichž osm druhů není syntetizováno v organizmu člověka.

Spirulina obsahuje množství nezbytných minerálů a stopových prvků, včetně železa, vápníku, sodíku, draslíku, mědi, hořčíku, manganu, zinku, fosforu, selenu, množství druhů vitamínů, karoten, nukleovou kyselinu, , V-linolenovou kyselinu, cholinestrázu, mannitol, chlorofil, enzymy a jiné aktivní látky.

  1. Spirulina je bohatá na železo a vitamín B12. V 10 g prášku spiruliny je obsaženo železo, odpovídající 450 g šťovíku nebo 320 g jater. Obsahem vitaminu B12 spirulina převyšuje játra 3 krát, proto spirulina je dobrý prostředek pro prevenci a léčbu anémie z nedostatku železa a zhoubné anémie.
  2. Mezi spirulinami existují různé druhy. – Všechny pomáhají zmenšit radiační zasažení buněk, posílit proces rozmnožování buněk kostní dřeně, zvýšit imunitu lidí. Použitím potravních doplňků ze spiruliny, je možné zlepšit celkový stav, obohatit soubor potravin.
  3. Spirulina je bohatá na V-linolenovou kyselinu. Tato látka napomáhá tvorbě prostagladinu, proto může regulovat krevní tlak, napomáhat rozmnožování buněk, zabraňovat a léčit zánětlivé procesy různého druhu, onemocnění srdce a slinivky .V jedné vědecké přednášce japonští vědci prohlásili, že u diabetiků s těžkou formou cukrovky se při užívání spiruliny po dobu 8 týdnů hladina cukru snížila na úroveň pacientů s lehkou formou onemocnění. V této přednášce bylo také zdůrazněno, že v Japonsku používá spirulinu velké množství lidí a 45 procent z nich to dělá kvůli léčbě různých nemocí, 25 % lidí tímto způsobem léčí cukrovku. Klinická pozorování potvrzují, že je-li spirulina použita k léčení cukrovky, je možno dosáhnout velice dobrého efektu. Spirulina nemůže nahradit inzulín při léčbě cukrovky, ale může vhodným způsobem doplnit odbornou léčbu.
  4. Enzymy a jiné aktivní látky spiruliny jsou schopny zrychlovat proces léčby při poranění a zlepšit látkovou výměnu v kůži. .
  5. Ve 100 g prášku spiruliny je obsaženo 50 mg B-karotenu. Tato látka se může přeměňovat ve vitamín A, což zabraňuje takovému onemocnění jako je šeroslepost, napomáhá správnému vývoji, růstu organizmu a rozmnožování. Nedostatek vitaminu A vede ke ztvrdnutí kůže, k poškození oční rohovky.

Spirulina může snižovat hladinu cholesterolu a triglyceridů, a proto je vhodná jako prevence pro zabránění vzniku sklerózy cév a srdečních onemocnění, zpomaluje proces stárnutí, podporuje správnou funkci organizmu. Pokud můžeme shrnout, spirulina obsahuje množství různých výživných látek, je jejich zásobárnou v malém. Spirulina je bohatá nejen na živiny, ale také je obsahuje v rovnováze v produktech TIAN SHI.

Výzkumy ukázaly:

Obsahem živin se 1 g spiruliny rovná 1 kg zeleniny. V současné době se potraviny s doplňkem spiruliny staly nejoblíbenějšími produkty na celém světě.

V Číně, v provinci Juňnaň, v jezeře Cinchaj roste ve velkém množství divoká spirulina. To je bohatý zdroj výživy pro místní obyvatelstvo. Tablety spiruliny, vyráběné společností TIAN SHI se produkují ze sušené divoce rostoucí spiruliny, s použitím moderní technologie výroby.

Pro lidi fyzicky slabé, často nemocné, s nízkou imunitou, trpící kyslíkovým deficitem v těžké formě, a zvlášť pro nás, tak zvané ”skorozdravé” lidi, je tento produkt velice cenný. Dlouhodobé užívání spiruliny nemá vedlejší účinky.

Ještě jednou zdůrazněme, že spirulina je mimořádně bohatá na živiny. Pokud uděláme ze spirulinového prášku masku na obličej, pak je možné dosáhnout velice dobrého efektu, což není možné říci o některých jiných rozšířených léčebných kosmetických prostředcích.

Vážené dámy, nabízíme Vám úžasný recept pro krásu: rozmělněte několik tablet spiruliny, nasypte takto získaný prášek do sklenice, zalijte malým množstvím vody a naneste získanou hmotu ve formě masky na obličej. Nechejte působit 15-20 minut a potom si obličej opláchněte vodou. Pleť ošetřete vhodným krémem. Působením živin se Váš obličej stane ještě jemnější a přitažlivější.

Balení

0,25 g x 300 tablet

0,25 g x 100 tablet

Dávkování

Opatrně u pacientů s nedostatečnou funkcí ledvin a s dietou se sníženým obsahem bílkovin.
Od 1 do 3 let 1/2 tablety 1x denně, od 3 do 7 let 1 tabletu 2-3 x denně, od 7 do 12 let 1 tabletu 3x denně , od 12 let 2 tablety 2-3x denně. Vždy dobře rozžvýkat a zapít sklenicí vody. Užívá se mezi jídly po dobu 14 až 28 dní.
V kombinaci s Cordycepsem a B-karotenem je vhodnou kombinací u zánětlivých onemocnění.
Po rozmíchání s vodou lze použít jako pleťovou masku (lze smíchat s Vejkanem)


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi