Czech Republic 
Přihlášení
Úvod
Přehled produktů
Příběhy
Produkty - Vejkan, stimulační potravinový doplněk

Tianshi Vitality Softgel capsules

Označení: A09

Popis produktu
Kliknutím na náhled se zobrazí velká fotografie

Přípravek obsahuje olej z klíčků pšenice, lecitin, B-karoten. Vědecké studie prokázaly, že olej z klíčku pšenice je bohatý na vitamin E, linolenovou kyselinu, 2,8-kyselý stearát a některé dosud neznámé biologicky aktivní složky . Jedná se o velice cenný a prospěšný í olejový produkt, který podle obsahu přírodního vitaminu E zujímá vedoucí místo mezi oleji rostlinného původu.

Jeho výživná hodnota je velmi vysoká. 2,8-kyselý sterol, který tento olej obsahuje, může zvyšovat vzrušení a odolnost organizmu, zlepšuje funkci srdce proti zátěžím, zmenšuje spotřebu kyslíku srdcem .

Co se týká úlohy vitaminu E v organizmu člověka, je známo, že má velký význam. Při jeho nedostatku může člověk onemocnět chudokrevností. Nedostatek vitaminu E má špatný vliv na pružnost, vzhled a na zabarvení kůže u žen. Na kůži se mohou objevit hnědé skvrny.

Při dostatečném množství vitaminu E i v řídkém vzduchu, bude vědomí člověka dobré, bude se cítit dobře, bez pocitu únavy. Je to proto, že vitamin E má tyto vlastnosti:

Potlačuje proces nadměrné oxidace tuků; podporuje celistvost buněk; reguluje tvorbu všech látek v organizmu člověka a zlepšuje průchodnost krevních cév, zabraňuje tvrdnutí cév, krvácení do mozku, srdečnímu infarktu bolesti na hrudi apod. Současně zvyšuje aktivitu buněk nejdůležitějších orgánů (srdce, játra, ledviny) a zvyšuje odolnost svalů.

Lecitin o vysoké čistotě obsažený v přípravku je hlavní složkou buněčné membrány. V buňkách a tkáních všech orgánů je lecitin obsažen, proto je pojmenováván ” základní látkou života”.

Má šest níže uvedených funkcí:
  1. zabraňuje vzniku příznaků demence ve stáří
  2. zlepšuje paměť u dětí
  3. podporuje tvorbu buněk mozku u embrya
  4. efektivně brání vzniku ”tučných” jater
  5. je dobrým kosmetickým prostředkem
  6. zlepšuje oběh krve v končetinách
Lecitin efektivně pomáhá organizmu vstřebávat vitamin E, proto je zřejmý jeho vliv na zdraví.

Zkrátka, potravní doplněk ”Vejkan” je účinným prostředkem pro prevenci nadměrné oxidace tuků, působí jako antioxidant; podporuje krevní oběh; zabraňuje onemocnění cév srdce; zvyšuje funkci pohlavních orgánů, odstraňuje všechny nepříjemné jevy přechodu u žen, zpomaluje proces předčasného stárnutí. ”Vejkan”, jako potravinový doplněk s významnými preventivními vlastnostmi na sebe upozornil mnohé vědce.

Život lidí se stává více bohatým a překrásným. Společnost TIAN SHI se snaží pomoci a přinést svými přípravky svůj vklad ke zlepšení života a zdraví lidí.

Balení

0,8 g x 30 kapslí

Dávkování

Nevhodný pro děti do 3 let.
Do 10 let 2x týdně 1 kapsli po dobu 14 až 28 dnů.
Od 10 let ob den 1 kapsli po dobu 14 až 28 dnů,
Dospělí 1-2x denně 1 kapsli po dobu maximálně 74 dnů.
Vždy zapít sklenicí vody.


© 2004-2012 Webdesign Proclient s.r.o.     Global Tianshi